Gemeenteraad

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2018
6

Leden

Foto van de heer J.C.M. (Johan) Goos de heer J.C.M. (Johan) Goos (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2018
Foto van de heer J. (Jeroen) van der Boom de heer J. (Jeroen) van der Boom (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer J.B.M. (Jos) Bus de heer J.B.M. (Jos) Bus (Raadslid) vanaf 28-03-2018
Foto van mevrouw M.T. (Maayolein) Goelema mevrouw M.T. (Maayolein) Goelema (Raadslid) vanaf 28-03-2018
Foto van de heer J.C.M. (Johan) Goos de heer J.C.M. (Johan) Goos (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer B.H. (Aart) Reussing de heer B.H. (Aart) Reussing (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van mevrouw H. (Gonny) Schot mevrouw H. (Gonny) Schot (Raadslid) vanaf 28-03-2018
Foto van mevrouw W.J. (Wina) Veendrick-Tiesinga mevrouw W.J. (Wina) Veendrick-Tiesinga (Raadslid) tot 28-03-2018
 

CU-SGP

Fractie informatie

Logo van CU-SGP
Aantal zetels op 31-12-2018
5

Leden

Foto van de heer S. (Sjoerd) de Boer de heer S. (Sjoerd) de Boer (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2018
Foto van mevrouw H. (Henriëtte) van Keulen-Nentjes mevrouw H. (Henriëtte) van Keulen-Nentjes (Fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van mevrouw G.P. (Gerda) Knijnenberg-Alblas mevrouw G.P. (Gerda) Knijnenberg-Alblas (Raadslid) vanaf 28-03-2018
Foto van de heer Y. (Yosef) Mahmoud de heer Y. (Yosef) Mahmoud (Raadslid) vanaf 28-03-2018
Foto van de heer J. (Jan) Simonse de heer J. (Jan) Simonse (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer S. (Sjoerd) de Boer de heer S. (Sjoerd) de Boer (Burgerraadslid) tot 27-03-2018
Foto van de heer Y. (Yosef) Mahmoud de heer Y. (Yosef) Mahmoud (Burgerraadslid) tot 16-05-2018
 

Politieke Unie

Fractie informatie

Logo van Politieke Unie
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

Foto van de heer T. (Toon) van Steen de heer T. (Toon) van Steen (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2018
Foto van de heer Th. (Theun) Tuinenga de heer Th. (Theun) Tuinenga (Fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van De heer M. (Mark) Dieleman De heer M. (Mark) Dieleman (Raadslid) vanaf 28-03-2018tot 28-03-2018
Foto van de heer M. (Mark) Dieleman de heer M. (Mark) Dieleman (Raadslid) vanaf 28-03-2018
Foto van mevrouw E. (Ellen) van Elk mevrouw E. (Ellen) van Elk (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van mevrouw A.L. (Arja) Heerspink mevrouw A.L. (Arja) Heerspink (Raadslid) vanaf 28-03-2018
Foto van de heer T. (Toon) van Steen de heer T. (Toon) van Steen (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer J.T.J. (Jan) Swart de heer J.T.J. (Jan) Swart (Raadslid) vanaf 28-03-2018
Foto van mevrouw J. (Jozé) Deen-Menu mevrouw J. (Jozé) Deen-Menu (Burgerraadslid)
Foto van de heer M. (Mark) Dieleman de heer M. (Mark) Dieleman (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
Foto van J. (John) van Slooten J. (John) van Slooten (Burgerraadslid) tot 04-04-2018
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

Foto van mevrouw E. (Ellen) Lindenbergh mevrouw E. (Ellen) Lindenbergh (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2018
Foto van de heer R.P.G. (Remco) Bosma de heer R.P.G. (Remco) Bosma (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van mevrouw E. (Ellen) Lindenbergh mevrouw E. (Ellen) Lindenbergh (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer J.L.P. (Jasper) van Os de heer J.L.P. (Jasper) van Os (Raadslid) vanaf 28-03-2018
Foto van De heer J.L.P. (Jasper van Os De heer J.L.P. (Jasper van Os (Raadslid) vanaf 28-03-2018tot 28-03-2018
Foto van de heer J.H. (Henri) van Ulsen de heer J.H. (Henri) van Ulsen (Raadslid) vanaf 28-03-2018
Foto van de heer J.L.P. (Jasper) van Os de heer J.L.P. (Jasper) van Os (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer J.H. (Henri) van Ulsen de heer J.H. (Henri) van Ulsen (Burgerraadslid) tot 16-05-2018
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van mevrouw T.G. (Tjitske) Hoekstra mevrouw T.G. (Tjitske) Hoekstra (Fractievoorzitter)
Foto van de heer M. (Mats) Dekker de heer M. (Mats) Dekker (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer J.L.M. (Juup) Nijholt de heer J.L.M. (Juup) Nijholt (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van mevrouw D. (Denise) van Sluijs mevrouw D. (Denise) van Sluijs (Raadslid) vanaf 28-03-2018
Foto van Mevrouw D. (Denise) van Sluijs Mevrouw D. (Denise) van Sluijs (Raadslid) vanaf 28-03-2018tot 28-03-2018
Foto van mevrouw I. (Irma) de Jager mevrouw I. (Irma) de Jager (Burgerraadslid)
Foto van de heer J. (Jeroen) Ronda de heer J. (Jeroen) Ronda (Burgerraadslid) tot 22-10-2018
Foto van mevrouw D. (Denise) van Sluijs mevrouw D. (Denise) van Sluijs (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
 

ONS

Fractie informatie

Logo van ONS
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van de heer L.H.M. (Berthoo) Lammers de heer L.H.M. (Berthoo) Lammers (Fractievoorzitter)
Foto van De heer B.J. (Bert-Jan) Aling De heer B.J. (Bert-Jan) Aling (Raadslid) vanaf 28-03-2018tot 28-03-2018
Foto van de heer B.J. (Bert Jan) Aling de heer B.J. (Bert Jan) Aling (Raadslid) vanaf 28-03-2018
Foto van de heer A.D. (Arjan) van de Beek de heer A.D. (Arjan) van de Beek (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer B.J. (Bert Jan) Aling de heer B.J. (Bert Jan) Aling (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer M.A. (Martin) Mulder de heer M.A. (Martin) Mulder (Burgerraadslid)
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van de heer G.P.F. (Gaston) Vilé de heer G.P.F. (Gaston) Vilé (Fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van de heer M.W. (Wim) van Wegen de heer M.W. (Wim) van Wegen (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2018
Foto van mevrouw J.M. (Margriet) van de Velde mevrouw J.M. (Margriet) van de Velde (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van De heer M.W. (Wim) van Wegen De heer M.W. (Wim) van Wegen (Raadslid) vanaf 28-03-2018tot 28-03-2018
Foto van de heer J.A.E. (Jan) de Boer de heer J.A.E. (Jan) de Boer (Burgerraadslid)
Foto van mevrouw A. (Angela) Weerden mevrouw A. (Angela) Weerden (Burgerraadslid)
Foto van de heer M.W. (Wim) van Wegen de heer M.W. (Wim) van Wegen (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
 

PvvP

Fractie informatie

Logo van PvvP

Leden

Foto van de heer T. (Teun) Nijdam de heer T. (Teun) Nijdam (Fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van de heer J.T.A. (Theo) Elschot de heer J.T.A. (Theo) Elschot (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van de heer R. (Rien) van der Velde de heer R. (Rien) van der Velde (Fractievoorzitter)
Foto van mevrouw H. (Heleen) Wijnhoud mevrouw H. (Heleen) Wijnhoud (Raadslid) vanaf 28-03-2018
Foto van mevrouw L. (Lianne) Mulder mevrouw L. (Lianne) Mulder (Burgerraadslid)
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van de heer H.M. (Hylke) Hekkenberg de heer H.M. (Hylke) Hekkenberg (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2018
Foto van de heer H.M. (Hylke) Hekkenberg de heer H.M. (Hylke) Hekkenberg (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van mevrouw S.J. (Sandra) Schrijver mevrouw S.J. (Sandra) Schrijver (Raadslid) vanaf 28-03-2018
Foto van mevrouw J. (Janie) van Galen mevrouw J. (Janie) van Galen (Burgerraadslid)
 

Voorzitter

Orgaan informatie

Logo van Voorzitter

Leden

Foto van Harald Bouman Harald Bouman (Raadsvoorzitter) vanaf 10-12-2018
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Mevrouw I.S.M. (Ineke) Cornelissen Mevrouw I.S.M. (Ineke) Cornelissen (Plv. raadsgriffier)
Foto van mevrouw M. (Mirjam) Drenthen mevrouw M. (Mirjam) Drenthen (Plv. raadsgriffier) vanaf 03-12-2018
Foto van mevrouw J. (Dennie) Kattenberg mevrouw J. (Dennie) Kattenberg (Plv. raadsgriffier)
Foto van mevrouw T. (Tilly) Weggen mevrouw T. (Tilly) Weggen (Commissie griffier)
Foto van mevrouw M. (Miranda) de Wolff mevrouw M. (Miranda) de Wolff (Commissie griffier)
Foto van mevrouw M. (Michelle) Elsinga mevrouw M. (Michelle) Elsinga (griffiemedewerkster)
Foto van mevrouw M. (Marjan) Russchenberg mevrouw M. (Marjan) Russchenberg (griffiemedewerkster)
 

Rekenkamercommissie

Orgaan informatie

Logo van Rekenkamercommissie

Leden

Foto van de heer J. van Enst de heer J. van Enst (Voorzitter) vanaf 10-12-2018
Foto van de heer G.J. (Geert Jan) Put de heer G.J. (Geert Jan) Put (Voorzitter) tot 10-12-2018
Foto van de heer J. van Enst de heer J. van Enst (Lid) vanaf 12-11-2018tot 10-12-2018
Foto van de heer G.J. (Geert Jan) Put de heer G.J. (Geert Jan) Put (Lid) vanaf 10-12-2018
Foto van de heer G.P. (Geert) Vermeulen de heer G.P. (Geert) Vermeulen (Lid) tot 13-04-2018
Foto van mevrouw E. (Ellen) van Elk mevrouw E. (Ellen) van Elk (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer G.P.F. (Gaston) Vilé de heer G.P.F. (Gaston) Vilé (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van mevrouw S. (Sacha) Werkman mevrouw S. (Sacha) Werkman (Raadslid) tot 28-03-2018
 

College

Orgaan informatie

Logo van College

Leden

Foto van Harald Bouman Harald Bouman (Voorzitter) vanaf 10-12-2018
Foto van de heer H. (Henk) Tiesinga de heer H. (Henk) Tiesinga (Voorzitter) vanaf 08-10-2018tot 10-12-2018
Foto van de heer A. (Aucke) van der Werff de heer A. (Aucke) van der Werff (Voorzitter) tot 27-09-2018
 

Raadscommissie BFE

Commissie informatie

Logo van Raadscommissie BFE

Leden

Foto van mevrouw H. (Henriëtte) van Keulen-Nentjes mevrouw H. (Henriëtte) van Keulen-Nentjes (Commissie voorzitter) tot 28-03-2018
Foto van de heer L.H.M. (Berthoo) Lammers de heer L.H.M. (Berthoo) Lammers (Fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van de heer Th. (Theun) Tuinenga de heer Th. (Theun) Tuinenga (Fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van de heer R. (Rien) van der Velde de heer R. (Rien) van der Velde (Fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van de heer G.P.F. (Gaston) Vilé de heer G.P.F. (Gaston) Vilé (Fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van de heer S. (Sjoerd) de Boer de heer S. (Sjoerd) de Boer (Raadslid) vanaf 28-11-2018
Foto van de heer J. (Jeroen) van der Boom de heer J. (Jeroen) van der Boom (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer M. (Mats) Dekker de heer M. (Mats) Dekker (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer F.P.J. (Frans) van Erp de heer F.P.J. (Frans) van Erp (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer H.M. (Hylke) Hekkenberg de heer H.M. (Hylke) Hekkenberg (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer T. (Teun) Nijdam de heer T. (Teun) Nijdam (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van mevrouw S. (Sacha) Werkman mevrouw S. (Sacha) Werkman (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer S. (Sjoerd) de Boer de heer S. (Sjoerd) de Boer (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
Foto van mevrouw J. (Janie) van Galen mevrouw J. (Janie) van Galen (Burgerraadslid)
Foto van de heer Y. (Yosef) Mahmoud de heer Y. (Yosef) Mahmoud (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer J.L.P. (Jasper) van Os de heer J.L.P. (Jasper) van Os (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
Foto van mevrouw D. (Denise) van Sluijs mevrouw D. (Denise) van Sluijs (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
Foto van mevrouw A. (Angela) Weerden mevrouw A. (Angela) Weerden (Burgerraadslid)
 

Raadscommissie WO

Commissie informatie

Logo van Raadscommissie WO

Leden

Foto van mevrouw W.J. (Wina) Veendrick-Tiesinga mevrouw W.J. (Wina) Veendrick-Tiesinga (Commissie voorzitter) tot 28-03-2018
Foto van de heer A.D. (Arjan) van de Beek de heer A.D. (Arjan) van de Beek (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer M. (Mats) Dekker de heer M. (Mats) Dekker (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer T.J. (Tobias) van Dijk de heer T.J. (Tobias) van Dijk (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer J.C.M. (Johan) Goos de heer J.C.M. (Johan) Goos (Raadslid) vanaf 28-03-2018
Foto van de heer J.C.M. (Johan) Goos de heer J.C.M. (Johan) Goos (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer H.M. (Hylke) Hekkenberg de heer H.M. (Hylke) Hekkenberg (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer H.J. (Hendrik Jan) Lambregtse de heer H.J. (Hendrik Jan) Lambregtse (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer T. (Teun) Nijdam de heer T. (Teun) Nijdam (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer J.L.M. (Juup) Nijholt de heer J.L.M. (Juup) Nijholt (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer T. (Toon) van Steen de heer T. (Toon) van Steen (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer Th. (Theun) Tuinenga de heer Th. (Theun) Tuinenga (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer B. (Bouke) Wielenga de heer B. (Bouke) Wielenga (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer M. (Mark) Dieleman de heer M. (Mark) Dieleman (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer J.T.A. (Theo) Elschot de heer J.T.A. (Theo) Elschot (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer J. (Jeroen) Ronda de heer J. (Jeroen) Ronda (Burgerraadslid) tot 22-10-2018
Foto van de heer J.H. (Henri) van Ulsen de heer J.H. (Henri) van Ulsen (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer M.W. (Wim) van Wegen de heer M.W. (Wim) van Wegen (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
 

Raadscommissie SLZ

Commissie informatie

Logo van Raadscommissie SLZ

Leden

Foto van de heer L.H.M. (Berthoo) Lammers de heer L.H.M. (Berthoo) Lammers (Commissie voorzitter) tot 28-03-2018
Foto van de heer A.D. (Arjan) van de Beek de heer A.D. (Arjan) van de Beek (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van mevrouw E. (Ellen) van Elk mevrouw E. (Ellen) van Elk (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van mevrouw T.G. (Tjitske) Hoekstra mevrouw T.G. (Tjitske) Hoekstra (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van mevrouw E. (Ellen) Lindenbergh mevrouw E. (Ellen) Lindenbergh (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer B.H. (Aart) Reussing de heer B.H. (Aart) Reussing (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer J.W. (Anjo) Simonse de heer J.W. (Anjo) Simonse (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer J. (Jan) Simonse de heer J. (Jan) Simonse (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van mevrouw M.B.W. (Marian) Uitdewilligen mevrouw M.B.W. (Marian) Uitdewilligen (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer R. (Rien) van der Velde de heer R. (Rien) van der Velde (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van mevrouw J.M. (Margriet) van de Velde mevrouw J.M. (Margriet) van de Velde (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van mevrouw S. (Sacha) Werkman mevrouw S. (Sacha) Werkman (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer J.A.E. (Jan) de Boer de heer J.A.E. (Jan) de Boer (Burgerraadslid)
Foto van mevrouw J. (Jozé) Deen-Menu mevrouw J. (Jozé) Deen-Menu (Burgerraadslid)
Foto van de heer J.T.A. (Theo) Elschot de heer J.T.A. (Theo) Elschot (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
Foto van mevrouw I. (Irma) de Jager mevrouw I. (Irma) de Jager (Burgerraadslid)
Foto van mevrouw I. (Irma) de Jager mevrouw I. (Irma) de Jager (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
Foto van mevrouw G.  (Gerda) de Jong-Wattel mevrouw G. (Gerda) de Jong-Wattel (Burgerraadslid) vanaf 16-05-2018
Foto van de heer H. (Henk) van der Linde de heer H. (Henk) van der Linde (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
Foto van de heer M.A. (Martin) Mulder de heer M.A. (Martin) Mulder (Burgerraadslid)
Foto van de heer M.A. (Martin) Mulder de heer M.A. (Martin) Mulder (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
Foto van J. (John) van Slooten J. (John) van Slooten (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
Foto van mevrouw D. (Denise) van Sluijs mevrouw D. (Denise) van Sluijs (Burgerraadslid) tot 28-03-2018