Gemeenteraad

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Huidig aantal zetels
6

Leden

 

CU-SGP

Fractie informatie

Logo van CU-SGP
Huidig aantal zetels
5

Leden

 

Politieke Unie

Fractie informatie

Logo van Politieke Unie
Huidig aantal zetels
4

Leden

 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Huidig aantal zetels
4

Leden

Foto van mevrouw E. (Ellen) Lindenbergh mevrouw E. (Ellen) Lindenbergh (Fractievoorzitter)
Foto van de heer J.H. (Henri) van Ulsen de heer J.H. (Henri) van Ulsen (Raadslid) tot 06-05-2019
Foto van mevrouw L. (Linda) Verduin-de Vries mevrouw L. (Linda) Verduin-de Vries (Burgerraadslid) tot 06-05-2019
Foto van De heer M.F. (Marinus) de Vries De heer M.F. (Marinus) de Vries (Burgerraadslid) tot 31-10-2019
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van mevrouw T.G. (Tjitske) Hoekstra mevrouw T.G. (Tjitske) Hoekstra (Fractievoorzitter)
Foto van mevrouw I. (Irma) de Jager mevrouw I. (Irma) de Jager (Burgerraadslid) tot 03-06-2019
 

ONS

Fractie informatie

Logo van ONS
Huidig aantal zetels
3

Leden

Foto van de heer B.J. (Bert Jan) Aling de heer B.J. (Bert Jan) Aling (Fractievoorzitter)
Foto van de heer L.H.M. (Berthoo) Lammers de heer L.H.M. (Berthoo) Lammers (Fractievoorzitter) tot 01-09-2019
Foto van de heer M.A. (Martin) Mulder de heer M.A. (Martin) Mulder (Raadslid) vanaf 08-07-2019
Foto van de heer E. (Everet) van Dorp de heer E. (Everet) van Dorp (Burgerraadslid)
Foto van de heer H. (Huib) van der Wal de heer H. (Huib) van der Wal (Burgerraadslid) tot 27-02-2019
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van de heer M.W. (Wim) van Wegen de heer M.W. (Wim) van Wegen (Fractievoorzitter)
Foto van de heer J.A.E. (Jan) de Boer de heer J.A.E. (Jan) de Boer (Burgerraadslid)
Foto van mevrouw A. (Angela) Weerden mevrouw A. (Angela) Weerden (Burgerraadslid) tot 03-06-2019
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Huidig aantal zetels
2

Leden

 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Huidig aantal zetels
2

Leden

 

Voorzitter

Orgaan informatie

Logo van Voorzitter

Leden

Foto van Jan Westmaas Jan Westmaas (Voorzitter) vanaf 15-10-2019
Foto van Harald Bouman Harald Bouman (Raadsvoorzitter) tot 07-10-2019
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Mevrouw I.S.M. (Ineke) Cornelissen Mevrouw I.S.M. (Ineke) Cornelissen (Plv. raadsgriffier)
Foto van mevrouw M. (Mirjam) Drenthen mevrouw M. (Mirjam) Drenthen (Plv. raadsgriffier) tot 28-03-2019
Foto van mevrouw J. (Dennie) Kattenberg mevrouw J. (Dennie) Kattenberg (Plv. raadsgriffier) tot 24-05-2019
Foto van Hestha Brandsen Hestha Brandsen (griffiemedewerkster) vanaf 04-11-2019
Foto van mevrouw M. (Michelle) Elsinga mevrouw M. (Michelle) Elsinga (griffiemedewerkster) tot 01-06-2019
Foto van mevrouw M. (Marjan) Russchenberg mevrouw M. (Marjan) Russchenberg (griffiemedewerkster) tot 24-10-2019
Foto van mevrouw T. (Tilly) Weggen mevrouw T. (Tilly) Weggen (Commissie griffier)
Foto van mevrouw M. (Miranda) de Wolff mevrouw M. (Miranda) de Wolff (Commissie griffier)
 

Rekenkamercommissie

Orgaan informatie

Logo van Rekenkamercommissie
Huidig aantal zetels
1

Leden

 

College

Orgaan informatie

Logo van College

Leden

Foto van Jan Westmaas Jan Westmaas (Waarnemend burgemeester) vanaf 15-10-2019
Foto van Harald Bouman Harald Bouman (Voorzitter) tot 07-10-2019