Gemeenteraad

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2014
6

Leden

Foto van de heer H.H. (Henk) Suelmann de heer H.H. (Henk) Suelmann (Fractievoorzitter) tot 08-05-2014
Foto van mevrouw H. (Hennie) Bogaards-Simonse mevrouw H. (Hennie) Bogaards-Simonse (Raadslid) vanaf 27-03-2014tot 08-05-2014
Foto van de heer J. (Jeroen) van der Boom de heer J. (Jeroen) van der Boom (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van mevrouw M.T.B. (Maria) Droog-Smit mevrouw M.T.B. (Maria) Droog-Smit (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van mevrouw G.H. (Greta) Kramer mevrouw G.H. (Greta) Kramer (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van de heer B.H. (Aart) Reussing de heer B.H. (Aart) Reussing (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van de heer J.J. (Jurjen) van der Velde de heer J.J. (Jurjen) van der Velde (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van de heer G.J.J. (GeertJan) van der Wal de heer G.J.J. (GeertJan) van der Wal (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van de heer T.P.R. (Theo) Groen de heer T.P.R. (Theo) Groen (Burgerraadslid) vanaf 08-05-2014
 

CU-SGP

Fractie informatie

Logo van CU-SGP
Aantal zetels op 31-12-2014
4

Leden

Foto van de heer . Anoniem de heer . Anoniem (Fractievoorzitter) tot 27-03-2014
Foto van de heer T.J. (Tobias) van Dijk de heer T.J. (Tobias) van Dijk (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van de heer H.J. (Hendrik Jan) Lambregtse de heer H.J. (Hendrik Jan) Lambregtse (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van de heer A. (Andries) Poppe de heer A. (Andries) Poppe (Raadslid) vanaf 27-03-2014tot 08-05-2014
Foto van de heer G.J. (GertJan) Veldkamp de heer G.J. (GertJan) Veldkamp (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van de heer A.K.C. (Klaas) Quist de heer A.K.C. (Klaas) Quist (Burgerraadslid) vanaf 08-05-2014
 

Politieke Unie

Fractie informatie

Logo van Politieke Unie
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van de heer W.C. (Wiemer) Haagsma de heer W.C. (Wiemer) Haagsma (Fractievoorzitter) tot 08-05-2014
Foto van de heer Th. (Theun) Tuinenga de heer Th. (Theun) Tuinenga (Fractievoorzitter)
Foto van de heer T. (Toon) van Steen de heer T. (Toon) van Steen (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van mevrouw J. (Jozé) Deen-Menu mevrouw J. (Jozé) Deen-Menu (Burgerraadslid)
Foto van mevrouw I. (Imke) van der Kooij mevrouw I. (Imke) van der Kooij (Burgerraadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer A.J.M. (Ad) van de Noort de heer A.J.M. (Ad) van de Noort (Burgerraadslid) tot 27-03-2014
Foto van de heer M.C. (Marco) Ritsema de heer M.C. (Marco) Ritsema (Burgerraadslid) vanaf 08-05-2014
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van mevrouw G.D. (Daniëlle) Kloosterman-Brinkman mevrouw G.D. (Daniëlle) Kloosterman-Brinkman (Fractievoorzitter) tot 27-03-2014
Foto van de heer T.P.G. (Theo) Jorna de heer T.P.G. (Theo) Jorna (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van mevrouw E.A.M. (Lisette) Menu-Rood mevrouw E.A.M. (Lisette) Menu-Rood (Burgerraadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer J.H. (Henri) van Ulsen de heer J.H. (Henri) van Ulsen (Burgerraadslid) vanaf 08-05-2014
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van mevrouw T.G. (Tjitske) Hoekstra mevrouw T.G. (Tjitske) Hoekstra (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van de heer M. (Mats) Dekker de heer M. (Mats) Dekker (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van de heer J.L.M. (Juup) Nijholt de heer J.L.M. (Juup) Nijholt (Raadslid) vanaf 08-09-2014
Foto van de heer L. (Lou) Verhage de heer L. (Lou) Verhage (Raadslid) vanaf 27-03-2014tot 08-09-2014
Foto van mevrouw I. (Irma) de Jager mevrouw I. (Irma) de Jager (Burgerraadslid)
Foto van de heer J. (Jeroen) Ronda de heer J. (Jeroen) Ronda (Burgerraadslid)
Foto van mevrouw D. (Denise) van Sluijs mevrouw D. (Denise) van Sluijs (Burgerraadslid) vanaf 08-05-2014
 

ONS

Fractie informatie

Logo van ONS
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van de heer L.H.M. (Berthoo) Lammers de heer L.H.M. (Berthoo) Lammers (Fractievoorzitter)
Foto van de heer A.D. (Arjan) van de Beek de heer A.D. (Arjan) van de Beek (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van de heer D. (Doede) Pausma de heer D. (Doede) Pausma (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van de heer B.J. (Bert Jan) Aling de heer B.J. (Bert Jan) Aling (Burgerraadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer M.A. (Martin) Mulder de heer M.A. (Martin) Mulder (Burgerraadslid)
Foto van de heer L. (Leen) Schutte de heer L. (Leen) Schutte (Burgerraadslid) tot 27-03-2014
Foto van de heer R. (Roel) Warmolts de heer R. (Roel) Warmolts (Burgerraadslid) vanaf 08-05-2014
 

PvdA/GroenLinks

Fractie informatie

Logo van PvdA/GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van mevrouw S.J. (Sandra) Schrijver-Brouwer mevrouw S.J. (Sandra) Schrijver-Brouwer (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van mevrouw J.J.J. (Angela) Weerden mevrouw J.J.J. (Angela) Weerden (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van de heer A. (Albert) Klein Tijssink de heer A. (Albert) Klein Tijssink (Burgerraadslid) vanaf 08-05-2014
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van de heer G.P.F. (Gaston) Vilé de heer G.P.F. (Gaston) Vilé (Fractievoorzitter)
Foto van mevrouw H. (Heidy) Smit mevrouw H. (Heidy) Smit (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van mevrouw J.M. (Margriet) van de Velde mevrouw J.M. (Margriet) van de Velde (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van de heer J.A.E. (Jan) de Boer de heer J.A.E. (Jan) de Boer (Burgerraadslid)
Foto van de heer J.M.J. (Jules) Gosselink de heer J.M.J. (Jules) Gosselink (Burgerraadslid) tot 27-03-2014
Foto van de heer P.M.S. (Paul) Vermeulen de heer P.M.S. (Paul) Vermeulen (Burgerraadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van mevrouw A. (Angela) Weerden mevrouw A. (Angela) Weerden (Burgerraadslid)
Foto van de heer M.W. (Wim) van Wegen de heer M.W. (Wim) van Wegen (Burgerraadslid) vanaf 08-05-2014
 

PvvP

Fractie informatie

Logo van PvvP
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van de heer T. (Teun) Nijdam de heer T. (Teun) Nijdam (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van mevrouw H. (Helga) Wiedijk mevrouw H. (Helga) Wiedijk (Fractievoorzitter) tot 27-03-2014
Foto van de heer J.T.A. (Theo) Elschot de heer J.T.A. (Theo) Elschot (Burgerraadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer A.J.R. (Alex) Jacobs de heer A.J.R. (Alex) Jacobs (Burgerraadslid) vanaf 08-05-2014tot 08-09-2014
Foto van de heer Dick Offringa de heer Dick Offringa (Burgerraadslid) vanaf 08-09-2014
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks

Leden

 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van mevrouw J. (Dennie) Kattenberg mevrouw J. (Dennie) Kattenberg (Plv. raadsgriffier)
Foto van Rick Schut Rick Schut (Voorzitter) vanaf 01-10-2014tot 03-10-2014
Foto van mevrouw I. (Ineke) Cornelissen mevrouw I. (Ineke) Cornelissen (Commissie griffier)
Foto van mevrouw T. (Tilly) Weggen mevrouw T. (Tilly) Weggen (Commissie griffier)
Foto van mevrouw M. (Miranda) de Wolff mevrouw M. (Miranda) de Wolff (Commissie griffier)
Foto van mevrouw M. (Michelle) Elsinga mevrouw M. (Michelle) Elsinga (griffiemedewerkster)
Foto van mevrouw M.M. (Mathilde) Logtmeijer mevrouw M.M. (Mathilde) Logtmeijer (griffiemedewerkster) tot 27-03-2014
Foto van mevrouw M. (Marjan) Russchenberg mevrouw M. (Marjan) Russchenberg (griffiemedewerkster) vanaf 01-04-2014
 

Rekenkamercommissie

Orgaan informatie

Logo van Rekenkamercommissie
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van de heer E.J.C. (Emco) Eissens de heer E.J.C. (Emco) Eissens (Lid) tot 01-04-2014
Foto van de heer G.P. (Geert) Vermeulen de heer G.P. (Geert) Vermeulen (Lid) vanaf 01-04-2014
Foto van mevrouw M.T.B. (Maria) Droog-Smit mevrouw M.T.B. (Maria) Droog-Smit (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van mevrouw E. (Ellen) van Elk mevrouw E. (Ellen) van Elk (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van mevrouw S.J. (Sandra) Schrijver-Brouwer mevrouw S.J. (Sandra) Schrijver-Brouwer (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van de heer G.P.F. (Gaston) Vilé de heer G.P.F. (Gaston) Vilé (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van mevrouw S. (Sacha) Werkman mevrouw S. (Sacha) Werkman (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van mevrouw B. (Barbara) Duvivier mevrouw B. (Barbara) Duvivier (Ambtelijk secretaris) tot 01-09-2014
Foto van A.P. (André) Maaskant A.P. (André) Maaskant (Ambtelijk secretaris) vanaf 01-09-2014
 

Raadscommissie BFE

Commissie informatie

Logo van Raadscommissie BFE

nvt

Leden

Foto van mevrouw T.G. (Tjitske) Hoekstra mevrouw T.G. (Tjitske) Hoekstra (Commissie voorzitter) vanaf 08-05-2014tot 08-09-2014
Foto van mevrouw H. (Henriëtte) van Keulen-Nentjes mevrouw H. (Henriëtte) van Keulen-Nentjes (Commissie voorzitter) vanaf 08-09-2014
Foto van de heer L.H.M. (Berthoo) Lammers de heer L.H.M. (Berthoo) Lammers (Fractievoorzitter)
Foto van de heer Th. (Theun) Tuinenga de heer Th. (Theun) Tuinenga (Fractievoorzitter)
Foto van de heer G.P.F. (Gaston) Vilé de heer G.P.F. (Gaston) Vilé (Fractievoorzitter)
Foto van de heer . Anoniem de heer . Anoniem (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van de heer J.W. (Judo) Bakker de heer J.W. (Judo) Bakker (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van de heer J. (Jeroen) van der Boom de heer J. (Jeroen) van der Boom (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer M. (Mats) Dekker de heer M. (Mats) Dekker (Raadslid) vanaf 08-09-2014
Foto van de heer F.P.J. (Frans) van Erp de heer F.P.J. (Frans) van Erp (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer W.P. (Willem) Keur de heer W.P. (Willem) Keur (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer D. (Doede) Pausma de heer D. (Doede) Pausma (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van mevrouw S.J. (Sandra) Schrijver-Brouwer mevrouw S.J. (Sandra) Schrijver-Brouwer (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van mevrouw H. (Heidy) Smit mevrouw H. (Heidy) Smit (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van mevrouw S. (Sacha) Werkman mevrouw S. (Sacha) Werkman (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van mevrouw H. (Helga) Wiedijk mevrouw H. (Helga) Wiedijk (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van mevrouw J. (Janie) van Galen mevrouw J. (Janie) van Galen (Burgerraadslid)
Foto van de heer T.P.R. (Theo) Groen de heer T.P.R. (Theo) Groen (Burgerraadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer A.J.R. (Alex) Jacobs de heer A.J.R. (Alex) Jacobs (Burgerraadslid) vanaf 08-05-2014tot 08-09-2014
Foto van de heer A.K.C. (Klaas) Quist de heer A.K.C. (Klaas) Quist (Burgerraadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer M.C. (Marco) Ritsema de heer M.C. (Marco) Ritsema (Burgerraadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van mevrouw D. (Denise) van Sluijs mevrouw D. (Denise) van Sluijs (Burgerraadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer M.H. (Marten) Venema de heer M.H. (Marten) Venema (Burgerraadslid) tot 27-03-2014
Foto van de heer P.M.S. (Paul) Vermeulen de heer P.M.S. (Paul) Vermeulen (Burgerraadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van mevrouw A. (Angela) Weerden mevrouw A. (Angela) Weerden (Burgerraadslid)
 

Raadscommissie WO

Commissie informatie

Logo van Raadscommissie WO

nvt

Leden

Foto van mevrouw M.T.B. (Maria) Droog-Smit mevrouw M.T.B. (Maria) Droog-Smit (Commissie voorzitter) tot 27-03-2014
Foto van mevrouw W.J. (Wina) Veendrick-Tiesinga mevrouw W.J. (Wina) Veendrick-Tiesinga (Commissie voorzitter) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer J.W. (Judo) Bakker de heer J.W. (Judo) Bakker (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van de heer A.D. (Arjan) van de Beek de heer A.D. (Arjan) van de Beek (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer M. (Mats) Dekker de heer M. (Mats) Dekker (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer T.J. (Tobias) van Dijk de heer T.J. (Tobias) van Dijk (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer J.C.M. (Johan) Goos de heer J.C.M. (Johan) Goos (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer H.J. (Hendrik Jan) Lambregtse de heer H.J. (Hendrik Jan) Lambregtse (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer J.L.M. (Juup) Nijholt de heer J.L.M. (Juup) Nijholt (Raadslid) vanaf 08-09-2014
Foto van de heer T. (Toon) van Steen de heer T. (Toon) van Steen (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer Th. (Theun) Tuinenga de heer Th. (Theun) Tuinenga (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer J.J. (Jurjen) van der Velde de heer J.J. (Jurjen) van der Velde (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van de heer G.J. (GertJan) Veldkamp de heer G.J. (GertJan) Veldkamp (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van de heer G.J.J. (GeertJan) van der Wal de heer G.J.J. (GeertJan) van der Wal (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van mevrouw H. (Helga) Wiedijk mevrouw H. (Helga) Wiedijk (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van de heer B. (Bouke) Wielenga de heer B. (Bouke) Wielenga (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer J.M.J. (Jules) Gosselink de heer J.M.J. (Jules) Gosselink (Burgerraadslid) tot 27-03-2014
Foto van mevrouw E.A.M. (Lisette) Menu-Rood mevrouw E.A.M. (Lisette) Menu-Rood (Burgerraadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer J. (Jeroen) Ronda de heer J. (Jeroen) Ronda (Burgerraadslid)
Foto van de heer L. (Leen) Schutte de heer L. (Leen) Schutte (Burgerraadslid) tot 27-03-2014
Foto van de heer P.M.S. (Paul) Vermeulen de heer P.M.S. (Paul) Vermeulen (Burgerraadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer R. (Roel) Warmolts de heer R. (Roel) Warmolts (Burgerraadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer M.W. (Wim) van Wegen de heer M.W. (Wim) van Wegen (Burgerraadslid) vanaf 08-05-2014
 

Raadscommissie SLZ

Commissie informatie

Logo van Raadscommissie SLZ

nvt

Leden

Foto van de heer L.H.M. (Berthoo) Lammers de heer L.H.M. (Berthoo) Lammers (Commissie voorzitter) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer G.J. (GertJan) Veldkamp de heer G.J. (GertJan) Veldkamp (Commissie voorzitter) tot 27-03-2014
Foto van de heer J.W. (Judo) Bakker de heer J.W. (Judo) Bakker (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van de heer A.D. (Arjan) van de Beek de heer A.D. (Arjan) van de Beek (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van mevrouw M.T.B. (Maria) Droog-Smit mevrouw M.T.B. (Maria) Droog-Smit (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van mevrouw E. (Ellen) van Elk mevrouw E. (Ellen) van Elk (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van mevrouw T.G. (Tjitske) Hoekstra mevrouw T.G. (Tjitske) Hoekstra (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer W.P. (Willem) Keur de heer W.P. (Willem) Keur (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van mevrouw G.H. (Greta) Kramer mevrouw G.H. (Greta) Kramer (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van mevrouw E. (Ellen) Lindenbergh mevrouw E. (Ellen) Lindenbergh (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer B.H. (Aart) Reussing de heer B.H. (Aart) Reussing (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer J. (Jan) Simonse de heer J. (Jan) Simonse (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer J.W. (Anjo) Simonse de heer J.W. (Anjo) Simonse (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van mevrouw H. (Heidy) Smit mevrouw H. (Heidy) Smit (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van mevrouw M.B.W. (Marian) Uitdewilligen mevrouw M.B.W. (Marian) Uitdewilligen (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van mevrouw J.M. (Margriet) van de Velde mevrouw J.M. (Margriet) van de Velde (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer R. (Rien) van der Velde de heer R. (Rien) van der Velde (Raadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer L. (Lou) Verhage de heer L. (Lou) Verhage (Raadslid) vanaf 08-05-2014tot 08-09-2014
Foto van mevrouw H. (Helga) Wiedijk mevrouw H. (Helga) Wiedijk (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van de heer J.A.E. (Jan) de Boer de heer J.A.E. (Jan) de Boer (Burgerraadslid)
Foto van mevrouw J. (Jozé) Deen-Menu mevrouw J. (Jozé) Deen-Menu (Burgerraadslid)
Foto van de heer A.J.R. (Alex) Jacobs de heer A.J.R. (Alex) Jacobs (Burgerraadslid) vanaf 08-05-2014tot 08-09-2014
Foto van mevrouw I. (Irma) de Jager mevrouw I. (Irma) de Jager (Burgerraadslid)
Foto van mevrouw I. (Imke) van der Kooij mevrouw I. (Imke) van der Kooij (Burgerraadslid) vanaf 08-05-2014
Foto van de heer M.A. (Martin) Mulder de heer M.A. (Martin) Mulder (Burgerraadslid)
Foto van de heer A.J.M. (Ad) van de Noort de heer A.J.M. (Ad) van de Noort (Burgerraadslid) tot 27-03-2014
Foto van mevrouw D. (Denise) van Sluijs mevrouw D. (Denise) van Sluijs (Burgerraadslid) vanaf 08-09-2014